Kalgrup Sp. z o.o. – Grupa producentów owoców i warzyw

tel: +48 509 407 169 /  +48 667 986 680  /+48 884 002 774 /

e-mail: kalgrup@kalgrup.pl

Kontakt

SIEDZIBA GŁÓWNA – Adres do korespondencji:

 

Kalgrup Sp.  z o.o.

Steniatyn-Kolonia 31

22-650  Łaszczów  

 

Przechowalnie – Pakownie:

 

Steniatyn-Kolonia 31

22-650  Łaszczów  

Tel: +48 84 66 11 721
Fax: +48 84 66 11 721 * 25
E-mail: kalgrup@kalgrup.plbiuro@kalgrup.pl

Zarząd firmy:

 

Prezes Jan Długosz j.dlugosz@kalgrup.pl
GSM: +48 
Wiceprezes  Marek Wiśniewski   m.wisniewski@kalgrup.pl
GSM: +48 509 407 169
Prokurent Edward Harbuz prokurent@kalgrup.pl
GSM: +48 609 459 498

Dział Księgowości:

 

Główny księgowy Dorota Tabaczuk d.tabaczuk@kalgrup.pl
GSM: +48 601 078 476
Księgowa Monika Stanisławek m.stanislawek@kalgrup.pl
GSM: +48 884 002 717

Administracja, kadry:

Administracja , faktury Katarzyna Kawka k.kawka@kalgrup.pl
GSM: +48 690 933 644
Dział faktur , Intrastat Anna Górska a.gorska@kalgrup.pl
GSM: +48 533 305 517
Kadry Justyna Lis  j.lis@kalgrup.pl
GSM: +48 530 307 626

Dział sprzedaży: 

 

Dyrektor Handlowy

Sebastian Kottara sales@kalgrup.pl
GSM: +48 667 986 680
Logistyk Anna Grabczuk a.grabczuk@kalgrup.pl
GSM: +48 884 002 774
Logistyk Rafał Olczek r.olczek@kalgrup.pl
GSM: +48 530 959 069

Dział  standaryzacji: 

 

Standaryzator Patrycja Wlaź p.wlaz@kalgrup.pl
GSM: +48 536 786 726
Agronom Franciszek Wołoszyn franciszek.w@kalgrup.pl
GSM: +48 723 002 002
Agronom Kamil Pietrasz k.pietrasz@kalgrup.pl
GSM: +48 663 631 477
 Standaryzator     Wioletta Wójcik  w.wojcik@kalgrup.pl
GSM: +48 530 307 056

Dział techniczny i zaopatrzenia: 

 

Dyrektor operacyjny Andrzej Gradziuk a.gradziuk@kalgrup.pl
GSM: +48 533 309 901
Kierownik Marcin Baj m.baj@kalgrup.pl
GSM: +48 537 753 843
Zaopatrzeniowiec – Logistyk Agnieszka Kwaśniewska a.kwasniewska@kalgrup.pl
GSM: +48 535 056 677

Dział sortownie – pakowanie: 

 

 Kierownik działu produkcji Renata Leja r.leja@kalgrup.pl
GSM: +48 533 309 388

 

 

KALGRUP sp z o.o.
Steniatyn-Kolonia 31, 22-650 Łaszczów

5

Formualrz zamówieniowy: